Jap me qira katine e shtepis 120m2 kati i -II- / Prishtine
283

Përmbajtja

Jap me qira katine e shtepis 120m2 kati i -II- Lagjja e Spitalit ne Prishtine kati i shtepis ka dhome, kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, kati i shtepis eshte i mobilura komplet dhe eshte i pershtashem per 2-5 persona. Kontakti mas ores 15:00h.