Shes banesen 103m2 kati i -II- / Prishtine
321

Përmbajtja

Shes banesen 103m2 kati i -II- lagjja Mati-1 ne Prishtine banesa ka 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhin, banjo, wc, nxemje qendrore, dy ashensor, banesa i ka dyert laminati dhe (llajsnet) jane extra, banesa ka parking per vetur, banesa eshte e gatsheme per banim. Çmimi 820€ / m2