Shes Audi A4 2.0 dizel,
373

Përmbajtja

Shes Audi A4 2.0 dizel, viti i prodhimit 12/2008, ngjyar e hirt, vetura eshte e rigjistruar per here te pare 2009 model 2010 dhe eshte ardhuar ne vitin 2011 me te vetmin pronar qe jame une, dritat Leda, Kcenon fabrikisht, fellnet. Automjeti eshte ne gjendje perfekti me 220.000KM te kaluara, liber servisi i mbajtur ne mynyre perfekte, deri tani vetem servisi qe eshte mbajtur me rregull asnje problem nuk eshte shfaqur. Automjetin keni mundesi ta paguani edhe me keste ne periudhe 2-3 vjeçare, çmim 8.950,00€.