Jap me qira banesen 66m2 kati i -VI- / Prishtine
716

Përmbajtja

Jap me qira banesen 66m2 kati i -VI- Rruga B ne Prishtine banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe pa banuar me heret. Çmimi sipas marrveshjes