Kërkoj bashkëbanuese (f)
484

Përmbajtja

Kërkoje bashkëbanuese (f) ne kuader te baneses 68m2 kati i -XI- lagjja Aktash ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, kuzhina ndaras, korridor, banjo, ballkon, lifti punon 24h, banesa ka kushte shume te mira banimi dhe gjendet ne qender te Prishtines. Çmimi sipas marrveshjes