Shes shtepin dy kateshe 350m2 me 12.90 ari toke / Prishtine
455

Përmbajtja

Shes shtepin dy kateshe 350m2 me 12.90 ari toke afer hotel "princi i arberit" lagjja Kodra e Trimave ne Prishtine shtepia ka 6 dhoma gjumi, kuzhin, korridor, dy ballkona ne bodrume eshte kalldja per nxemje qendrore dhe dhoma ndihmse, oborri i shtepis eshte me mur te rrethura me pisha, bunar-uje24h, vend parking per 6 vetura, shtepia eshte ne nje vend te pershstehm per banim. Çmimi sipas marrveshjes. 044941501