Shes banesen 70m2 kati i -III- / Prishtine
1234

Përmbajtja

Shes banesen 70m2 kati i -III- te banesat e bradha lagjja Bregu iDiellit ne Prishtine banesa ka dhome gjumi, sallon kuzhine, ballkon, shpajze, banjo, klime te gjitha paisjet dhe mobiljet jane Gjermane.