Shes Opel Astra 1.9 dizel
749

Përmbajtja

Shes Opel Astra 1.9 dizel, 6 shpejtesi, viti i prodhimit 2007, ngjyra e hirt metalike, 59.700KM te kaluara,
vetura eshte e servisuar dhe ka goma te reja (michelin). Vetura eshte blere ne Gjermani dhe eshte vozitur shume pak ne KS nga i njejti pronar. Vetura ka qene e garazhuar tere kohen.Çmimi sipas marrveshjes.