Shes banesen 50m2 kati -VI- / Prishtine
547

Përmbajtja

Shes banesen 50m2 kati i -VI- afer shkolles lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhin, banjon, banesa eshte tersisht e renovuar dhe e mobiluar me mobilje te reja. Banesa ka liftin dhe nxemje te Termokosi. Çmimi sipas marrveshjes.