Jap me qira banesen 65m2 kati i -VII- / Prishtine
556

Përmbajtja

Jap me qira banesen 65m2 kati i -VII- lagjja Emshir ne Prishtine banesa ka nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe renovuar komplet.