Shes banesen 56.7m2 kati i -III- / Fushe Kosove
627

Përmbajtja

Shes banesen 56.7m2 kati i -III- ne Fushe Kosove banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor,
ballkon, banjo te madhe, lift per 8 persona, banesa eshte ndertim i ri dhe eshte e mobiluar para nje muaji.
Bnaesa posedon leje ndertimi. Çmimi sipas marrveshjes.