Shes banesen 86m2 kati i -VIII- / Prishtine
1242

Përmbajtja

Shes banesen 86m2 kati i -VIII- lagjja Mati-1 ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, dhome dite, kuzhin, banjo,
plani i baneses eshte perfekte dhe e mobiluar me nje shije te veçant.