Shes banesen (penthaus) 296m2 kati i -IX- / Prishtine
880

Përmbajtja

Shes banesen (penthaus) 296m2 kati i -IX- Rr. Enver Maloku lagjja Mati-1 ne Prishtine banesa ka 166m2 banim / 130m2 ballkon, posedon 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhon, korridor, banjo, wc, depo e cila mund te oraganizohet sipas kerkeses se klientit, salloni me pamje te hapur dhe me dritare deri ne fund duke mundësuar depërtim maksimal të rrezeve të diellit, me sistem të ngrohjes me rrymë ne dysheme. Bnaesa eshte e ndertuar me cilesi te lart ndertimi dhe eshte e dizajnuar me stil modern.
Çmimi sipas marrveshjes. (‎Liridona‬ Mustafa)