Shes Opel Astra 2.0 dizel
698

Përmbajtja

Shes Opel Astra 2.0 dizel, viti i prodhimit 2003, ngjyar e kaltert e mbyllt, motorrin ekotek "japan", 4 dyer,
vetura ka rexhistrim deri ne muajin 10/2017, vetura eshte e ardhur nga "belgjika". Tabela RKS automjeti eshte ne gjendje te mire per dokumenta dhe per motorr ju garantojm eshte veture familjare me harxhime te vogla,
çmimi 4.000€ bej nderrim me ndonje (Golf V, 140PS dizel me 4 dyer dhe kompenzim real te vetures).