Jap me qira banesen 110m2 kati i -I- / Prishtine
629

Përmbajtja

Jap me qira banesen 110m2 kati i -I- Rr. Haxhi Zeka nr.45 afer gjimnazit Sami Frashri ne Prishtine banesa ka dhome dite, dy dhoma gjumi, kuzhin, banjo, dhe ballkon.
Banesa eshte e mobiluar.