Jap me qira banesen 65m2 kati i -III- / Prishtine
591

Përmbajtja

Jap me qira banesen 65m2 kati i -III- lagjja Ulpian ne Prishtine banesa ka nje dhome gjumi, sallon, kuzhine, banjo, 2 ballkona, depo, parking, nxemje te Termokosit, banesa eshte e mobiluar dhe komplet e renovuar kete vit.
Banesa leshohet per qendrim afatgjate - pres te interesuar familjare, jo student