Jap me qira banesen 200m2 kati i -VII- / Prishtine
579

Përmbajtja

Jap me qira banesen 200m2 kati i -VII- lagjja Emshir ne Prishtine banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine, dhome fitnesi, dy banjo, garazh, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet dhe renovuar. Oferta vlen vetme per nderkombetar. Çmimi 1.500€