Jap me qira banesen 64m2 kati i -I- / Prishtine
721

Përmbajtja

Jap me qira banesen 64m2 kati i -I- Rr. agim Ramadani ne qender te Prishtines banesa ka nje sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, ballkon, nxemje me rryme, banesa eshte e mobiluar dhe e pershtashem per zyre. Çmimi 450€