Jap me qira banesen 75m2 kati i -III- / Prishtine
748

Përmbajtja

Jap me qira banesen 75m2 kati i -III- sheshi "ibrahimrugova" ne qender te Prishtines banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, banjo, banesa eshte e mobiluar dhe ndertim i ri.