Shes banesen-apartmentin 105m2 kati i -II- ne Golem-Durres / Shqiperi
374

Përmbajtja

Shes banesen-apartmentin 105m2 kati i -II- ne Golem 50metra large detit ne Durres, banesa ka dy dhoma gjumi, nje dhome dite-gatim, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks i rrethuar me pisha duke kombinuar qetesine me freskine e ajerit te detit. Kompleksi ofron parking te garantuar dhe ruhet 24h, nga roja por edhe nga kamerat. +355694041204 ose +355694041230