Shes shtepin 390m2 / Gjakove
521

Përmbajtja

Shes shtepin 390m2 Rr. Ilir Soba ne Gjakove, shtepia ka nje pozicion shume te mire ne lagje,vend ideal per banim dhe ambient i qete.
* Bodrumi dhe Garazhda kane nje siperfaqe prej 130m2.
* Kati i -I- ka siperfaqe prej 130m2 ku perfshihen kuzhina, paradhoma, salloni i madh dhe banjo.
* Kati i -II- ka nje siperfaqe prej 130m2 dhe posedon 3 dhoma gjumi dhe banjon.
Çmimi sipas marreveshjes.