Shes banesen 65m2 neto kati i -I- / Prishtine
680

Përmbajtja

Shes banesen 65m2 neto kati i -I- afer fontanes lagjja Ulpian ne Prishtine banesa ka paradhome te madhe, banjo, dy dhoma gjumi te medha, dhome dite me kuzhine, ballkon, Zona eshte e qete, ka parking te jashtem perhere, ka gjelbrim, trotuare dhe shtigje per kembesoret. Banesa eshte e kyqur ne ngrohjen qendrore te qytetit e cila eshte plotesisht efektive dhe e lire. Çmimi eshte 105.000€