Shes banesen 75m2 kati i -VII- / Prishtine
622

Përmbajtja

Shes banesen 75m2 kati i -VII- lagjja Mati-1ne Prishtine banesa ka 75m2. ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo e ballkon, ndertimi eshte me leje dhe plotesisht i rregullt. Çmimi 680€ / m2.