Shes banesen-apartamentin 258m2 kati i -XVIII- ne qender te Tiranes
413

Përmbajtja

Shes banesen-apartamentin 258m2 kati i -XVIII- ne nje nga rezidencat me luksoze te qytetit te Tiranes.
Apartamenti ka mundesi qe te ndahet ne 2 apartamente me te vogla, por mund te perdoret edhe per ambient zyrash. Parking i garantuar, objekti ruhet 24h nga roje dhe kamera. Gjithashtu, objekti ka 4 ashensore dhe njekohesisht ofron kushte dhe standarte bashkekohore. Një rezidencë si jo më parë në Shqipëri e dizenjuar për të ofruar shumë lehtësira në mënyrën e të jetuarit. I pozicionuar në një nga zonat më prestigjoze dhe shumë afër qendrës së Tiranës dhe Parkut të Liqenit, ku duke bere vetëm pak metra mund te shijoni nje ecje apo vrapim në mes të gjelbërimit dhe ajrit të pastër të këtij parku. Çmimi 488.000€
Info: +355694041204 ose +355694041230