Shes banesen-aprtmentin 115m2 kati i -V- / Durres-Shqiperi
524

Përmbajtja

Shes banesen-aprtmentin 115m2 kati i -V- tek Lulishte 1 Maji ne qender te Durresit bnaesa ka 2 dhoma gjumi, nje dhome dite-gatim, dy tualete dhe nje ballkon, ashensor, fasada unike e objektit eshte realizuar me materiale Gjermane te certifikuara per konsumin e ulet te energjise si dhe mbrojtjen e mjedisit. Zgjidhni banesen e enderrave ne Kompleksin Voloti. Banesa luksoze me cilesi dhe teknologjine me te larte ne ndertim ku materialet ekologjike garantojne mbi 50% kursim te energjise pergjithmone.
Çmimi 115.000€ +355694041204 ose +355694041230