Shes banesen-apartamentin 152m2 kati i -V- / Durres-Shqiperi
747

Përmbajtja

Shes banesen-apartamentin 152m2 kati i -V- tek Lulishte 1 Maji ne qender te Durresit banesa ka 3 dhoma gjumi, nje dhome dite-gatim, dy tualete dhe dy ballkon, ashensorit. Fasada unike e objektit eshte realizuar me materiale gjermane te certifikuara per konsumin e ulet te energjise si dhe mbrojtjen e mjedisit. Zgjidhni banesen e enderrave ne Kompleksin Voloti. Bnaesa luksoze me cilesi dhe teknologjine me te larte ne ndertim ku materialet ekologjike garantojne mbi 50% kursim te energjise pergjithmone.
Çmimi 160.000€ +355694041204, +355694041230