Shes banesen 70m2 kati i -III- / Golem-Durres
750

Përmbajtja

Shes banesen 70m2 kati i -III- ne Golem Durres ne hyrjen qendrore prane Pameba dhe Flower Resort.
banesa ka ambientet te tjera te perbashketa, ndodhet 200-250 m larg bregut te detit, eshte pallat i ri dhe ka hipoteke & certifikate pronesie (Shume pak apartamente kane keto dokumente). Banesa ka tualet te madh, korridor normal, dhome gjumi, kuzhine dhe ballkon te madh. Mundesia eshte te kthehet ne 2+1, duke zhvendosur kendin e gatimit ne nje pjese te ballkonit. Eshte komplet e mobiluar me kend kuzhine, Tv, tavolina, dollap, bufe, tavolina karrige, divane, kondicionet, tenda dielli, grila dhome, krevat. Çmimi 23.500€