Jap me qira katin e shtepis 90m2 kati -I- / Prishtine
760

Përmbajtja

Jap me qira katin e shtepis 90m2 kati -I- Lagjja e Spitalit ne Prishtine shtepia posedon hyrje te veqant ka 3 dhoma
kkopsht, parking, ngrohje qendrore 24h, rrym dhe uje 24h, parking per vetura shtepia eshte e mobiluar komplet.
Çmimi 220€ i diskutushem per familjar. 044811381 ose 045513944