Shes banesen 84m2 kati i -II- / Durres-Shqiperi
725

Përmbajtja

Shes banesen 84m2 kati i -II- ne Golem, Kompleksi Pishat e Buta ne Shqiperi kompleksi rezidencial i rrethuar me pisha & ambjent te gjelberuar, vetem 100 metra larg detit, vend parkimi eshte i pajisur me certifikate pronesie, banesa ka dy dhoma gjumi (matrimoniale & femijeve) dhe dy ballkone. Apartamenti eshte me sistem ngrohje (kondicioner), me termoizolim, grila. Gjitashtu eshte i kompletuar me mobilje super cilesore. Çmimi 48. 000€ (i diskutueshem)

00355662006066 ose 00355695564895