Shes banesen 70m2 kati -VI- afer qendres ne Gjilan
620

Përmbajtja

Shes banesen 70m2 kati -VI- afer qendres ne Gjilan banesa ka dhome dite me kuzhine, dhome gjumi, banjo, korridor, ballkon. Ndertimi eshte bere me standardet me te larta te ndertimit. Eshte ne zone te qete dhe afer qendres. Zona eshte e planifikuar mire dhe me rruge e trotuare te gjera si dhe me ndriqim te ri publik.
Çmimi 550€ / m2