Shes shtepin 202m2 me oborr Lagjja Nic / Prishtine
1239

Përmbajtja

Shes shtepin 202m2 me oborr Lagjja Nic ne Prishtine shtpia eshte dy katshe me plloq te tret Kati i -I- ka nje sallon me kuzhine te ndare, dhe nje banje, Kati i -II- ka nje dhome gjumi me banjo brenda ne dhome, dhe dy dhoma gjumi me nje banje te perbashket jashta dhomave, korridor, plus dhomat kane ballkonet e veta. Shtepia ka ngrohje qendrore dhe eshte ne perfundim e siper.
044868108 ose 045687562 (viber)