WESTERN UNION

Shpalljet e Fundit

Jap me qira Banesën

Qendrim

Jap me qira banesën në lagjen Ulpiana përball Mozart blloku D6, banesa ka dy dhoma dhe një dhomë të vogel është e mobiluar tërsisht dhe ka ngrohje qëndrore termokos.

Shes banesen 87m2 kati i -III-

B.Musaj

Shes banesen 87m2 kati i -III- Rr: Shaqir Ingrishta lagjja Mati-1 ne Prishtine banesa posedon, sallon+kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, shpajz, ballkon dhe koridor. banesa eshte me orientim nga lindja. Banesa eshte e punuar me...

Leshoj me qira banesen kati i -VI-

Adhuron Pllana

Leshoj me qira banesen kati i -VI- mbrapa Teatrit Kombetar ne Prishtine banesa eshte nje dhomshe 50 metra katror e mobiluar . Ashensori punon rregullisht dhe mbikqyret nga nje banor i objektit. Per informata te...

Zhvillojme faqe interneti/ Shkoder - Shqiperi

telnet web

Zhvillojme faqe interneti: Programim faqe interneti duke filluar nga 6500 leke, Me server limituar te perfshire ne çmim. Per me shume informacion vizitoni faqen: www.telnet.cf Adresa: 4003, Bulevardi Mehmet Pashe Plaku / Shkoder,Shqiperi. Telefon:+355 69...

Shes VW Golf-V 1.9 D

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Golf-V 1.9 D, viti i prodhimit 2005, ngjyra vishnje, manual me 6 shpejtsi, klim xenon, navi. Çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune / ndihmse

Dërguesi i shpalljës

Ofroj pune per nje ndihmse ne punet e shtepis lagjja Emshir ne Prishtine, orari i punes nje her ne javt, pagesa sipas marrveshjes.

tirana hostel