KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si kujdestsre e femive ose mirmbjtese e banesave apo shtepive ne Prishtine, kame pervoj pune. Nr kontaktues: 044150577 & 044343241

Shes karrocen per femi

Dërguesi i shpalljës

Shesim karrocën nga marka me renome "Stokke" karroca është në 3 pjesë dhe mund të përdoret qysh nga dita e parë e lindjes së foshnjës suaj. "Stokke" si kompani është kompania nr.1 sa i përket...

She banesen 76.41m2 kati i -II- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

She banesen 76.41m2 kati i -II- lagjja Kalabri ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, banjo, ballkon, wc, lifte, uje24h, kamera, kendi i lojrave per femije. Paguni 10,000€ dhe pjesen e mbetur me...