Shes banesen 62m2 kati i -II- / Prishtine
1282

Përmbajtja

Shes banesen 62m2 kati i -II- te banesat e bardha lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine
Banesa posedon dhome dite me ballkon, ka dhome gjumi te madhe 20m2, ka kuzhine te ndare me tavolinen e ushqimit ne te, korridor, shpajz dhe banjo te madhe me ajrosje natyrale (me dritare).
Hyrja e nderteses mirembahet rregullisht.
Eshte hyrje me lift qe eshte investuar nga banoret e hyrjes.
Ne kete hyrje ka qetesi te plote sepse hyhet vetem me kod ose me thirrje ne adresen e caktuar para deres kryesore.
Banesa ka shikim te mire kah juglindja dhe ka gjelbrim para nderteses si dhe parkim per veturat e familjeve. Planifikimi hapsinor eshte mjafte i mire.
Ka lidhje te shkelqyera me transport urban per ne qender te qytetit permes Rruges B dhe lagjes Ulpiana.

Shitet me mobilje çmim 59.000€ dhe pa mobilje me çmim 56.000€.