Jap me qira banesen 67m2 kati i -VI- / Prishtine
496

Përmbajtja

Jap me qira banesen 67m2 kati i -VI- lagjja Tophane ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhine, korridor, banjo, ballkon, ashesnor fuknsional 24/7, banesa eshte e mobiluar kompet dhe ka pasije te reja, mirmbajtja dhe pastrimi behta nag nje kompani, ne çmimi perfshiet edhe garazha nentoksore, banesa eshte ne nje vend shume te pershatshem per banim, oferta vlen per familjar per afat te gjat, çmimi 270€.