Jap me qira katine e shtepis 120m2 kati i -II- / Prishtine
121

Përmbajtja

Jap me qira katine e shtepis 120m2 kati i -II- rruga Haxhif Tetova nr10 te Hani i Dilit ne Prishtine. Shtepis posedon dy dhoma gjumi, kuzhin, korrdior, banjo/saun, garzh per vetur, nxemje qendrore, shtepia eshte e mobiluar komplet dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi 250€.