Jap me qira banesen 30m2 kati i -IV- / Prishtine
110

Përmbajtja

Jap me qira banesen 30m2 kati i -IV- lagjja Ulpiane ne Prishtine. Banesa posedon nje dhome me kuzhin, korridor, banjo, banesa eshte e mobiluar komplet dhe eshte ne nje vend shum te pershtashem per banim, çmimi 180€