Jap me qira banesen 60m2 kati - IV- / Prishtine
431

Përmbajtja

Jap me qira banesen 60m2 kati - IV- lagjja Mati-1 ne Prishtine. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, nxemje qendrore, ashensor. Banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi 330€