Jap me qira banesen 70m2 kati -IV- / Prishtine
1311

Përmbajtja

Jap me qira banesen 70m2 kati -IV- lagjja Tophane ne Prishtine banesa ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, wc, ballkon me pamje shume te mire. Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe banesa eshte e pa banuar me heret. Çmimi 500€