Jap me qira banesen 60m2 kati i -III- / Prishtine
2408

Përmbajtja

Jap me qira banesen 60m2 kati i -III- te santea lagjja Dardani ne Prishtine banesa ka dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo, ballkon, ashensor ne funksion. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi 300€